کمپ پیش ساخته پانلی 137

کمپ پیش ساخته پانلی

بهترین گزینه برای اسکان فضایی مسکونی و یا کارگری یا اداری، با هزینه بسیار مناسب کمپ های پیش ساخته می باشند.

این نوع کمپ ها با کف مناسب خود، قابل استقرار بر روی هر سطحی می باشند. دیواره ها و سقف کاملا عایق بندی شده و در مقابل نفوذ هوا کاملا مقاوم اند. از پیچ و مهره برای اتصال این دیواره ها و سقف استفاده شده که در زمان جابجایی و تغییر مکان به راحتی باز می شوند و عمل حمل و نقل را آسان تر می نمایند.

کمپ پیش ساخته پانلی

کمپ های پیش ساخته با دیواره و سقف ایمن و عایق بندی شده با استفاده از پیشرفته ترین فناوری تولید شده و امروزه به عنوان اسکان موقت بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

اجزای جهت پیاده سازی به محل مورد نظر بسته بندی شده و سپس مونتاژ می گردند.

کمپ های پیش ساخته متناسب با نیاز های مختلف و سفارش مشتری، مجهز می شوند. از قبیل تجهیزات به کار گرفته شده می تاون به کف پوش، پریز، کلید و … اشاره نمود.

نصب وسایل گرما زا و سرما نیز در صورت تمایل مشتری صورت می گیرند.
اسکلت فلزی ستون ها، تیررها و خرپاها در اتاق های پیش ساخته با پروفیل های رایج و استاندارد آماده شده و با اتصالات پیچ و مهره ای محکم شده اند. کف نیز از نوع فریم های فلزی با پروفیل های استاندارد به همراه اتصالات پیچ و مهره بوده و معمولا با پوشش مخصوص کف از نوع تخته های ۱۸ میلی متری خارجی و کف پوش های پلاستیکی یا پارکت های چوبی پوشانده شده است.

پوشش دیواره و سقف معمولا از نوع ساندویچ پانل پلی اورتان دو رو، همراه با ورق رنگی با ضخامت ۴ و ۶ سانتی متر می باشد.

درب های ورودی اغلب از جنس آلومینیوم رنگی و درب های داخلی اتاق ها از نوع H.D.F و پنجره ها نیز از جنس U.P.V.C دو جداره به همراه شیشه های رفلکس می باشند.

البته باید به این سماله توجه نمود که در انتخاب انواع مواد به کارگرفته شده در اتاق های پیش ساخته محدودیت کمی وجود داشته و با توجه به سفارش مشتری می توان تغییرات زیادی را در این سازه ها به وجود آورد.

کمپ پیش ساخته پانلی دست دوم

جهان کانکس به عنوان بورس خرید و فروش کمپ پیش ساخته  پانلی ، کمپ پیش ساخته  پانلی دست دوم شما را خریداری می نماید. برای استعلام خرید و یا قیمت کمپ پیش ساخته  پانلی دست دوم می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید در صورت تمایل به فروش کمپ پیش ساخته  پانلی دست دوم خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای بازدید و قیمت گذاری با شما هماهنگ خواهند شد.

قیمت کانکس ، خرید کانکس , فروش کانکس