کانکس گردشگری

کانکس گردشگری

در مکان های گردشگری که به اندازه کافی مکان مناسبی جهت اقامت توریست ها و گردشگران وجود ندارد از کانکس های گردشگری استفاده می گردد. این کانکس ها معمولا در مکان هایی قرار میگیرند که در دید عموم قرار دارند، از این رو توجه به نمای ظاهری آن ها و تناسب آن با محیط شهری و مکان های توریستی و گردشگری، سیار حائز اهمیت می باشد.

دکوراسیون داخلی کانکس ها باید جذاب بوده و دارای امکانات مناسب اسکان مسافران از قبیل لوله کشی، سیستم تهویه، سیستم سرمایشی و گرمایشی، تجهیزات اطفای حریق، بدنه مقاوم نسبت به زمین لرزه و سیل و…، عایق صوتی، عایق گرما و سرما، مقاوم در مقابل رطوبت و تشعشع خورشید، قابلیت جابجایی و حمل آسان، و .. باشند.

کانکس گردشگری

این کانکس ها محدودیتی در ساخت و طراحی نداشته و مانند دیگر انواع کانکس از متریال متفاوتی ساخته شده اند که بسته به محل گردشگری و تفریحی، تعداد مسافر و یا امکانات مورد نیاز، انتخاب می گردند. کانکس های گردشگری در برخی موارد چرخ دار نیز می باشند و در ابعاد و سایز های متفاوتی طراحی می شوند.

به عنوان مثال می توان درون کانکس آشپزخانه و سرویس بهداشتی و اتاق مجزا تعبیه نمود. در برخی مواقع برای صرفه جویی در مکان و هزینه، از کانکس های چند قلو جهت اسکان مسافران استفاده می گردد. به این صورت که سرویس های بهداشتی و یا آشپزخانه در کانکس هایی جداگانه تعبیه شده و به صورت مشترک توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرند.
امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه نرم افزار و سخت افزار های گوناگون طراحی و ساخت و … می توان به راحتی کانکس های گردشگری متناسب با استاندارد های ساخت را طراحی و نصب نمود. این عمل بسیار سریع بوده و با انتخاب متریال مرغوب، دوام کانکس ها بسیار بالا بوده و به دفعات می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

کانکس دست دوم گردشگری

کانکس جهان به عنوان بورس خرید و فروش کانکس دست دوم ، کانکس گردشگری دست دوم شما را خریداری می نماید. برای استعلام خرید و یا قیمت کانکس دست دوم گردشگری می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید در صورت تمایل به فروش کانکس دست دوم گردشگری خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای بازدید و قیمت گذاری با شما هماهنگ خواهند شد.