کانکس کارگاهی 94 , کانکس کارگری

کانکس کارگری

کانکس کارگری

کانکس کارگری که به آن کانکس کارگاهی، سالنی و کانکس خوابگاهی نیز می گویند، نوعی از کانکس هاست که بیش تر از ساندویچ پانلی ساخته می شود. این مدل برای مهندسین، کارگران و دیگر افرادی است که در پروژه های ساختمانی حضور دارند و جهت کمپ اداری، کمپ خوابگاهی، کمپ کارگری، اتاق جلسات و … مورد استفاده قرار می گیرد.

کانکس کارگاهی نمای پروژه در حال اجرا را زیباتر کرده و به فعالیت های جانبی، نظم می بخشد.

همچنین پس از اتمام پروژه این امکان وجود دارد تا به راحتی کاربری آن را تغییر داده و به محل پروژه جدید انتقال داد. دمونتاژ، حمل و نقل، و مونتاژ مجدد کانکس ها کم هزینه بوده و طی یک پروسه آسان و سریع قابل اجرا می باشد.

کانکس کارگری

اغلب پروژه ها در مدت زمان کوتاه مدت یا میان مدت صورت می گیرد. همچنین بسیاری از فعالیت ها مانند سدسازی به دور از شهر و امکانات آن انجام می شود که منجر می شود افراد فعال در پروزه اقامت طولانی تری در محل انجام فعالیت ها داشته باشند.

در این شرایط به مکانی مناسب برای وجود تجهیزات ضروری افراد کانکس کارگری در واقع یک اتاق مجهز متحرک است که امکانات بسیاری را برای کارفرما به وجود می آورد. می توان متناسب با شرایط جغرافیایی و آب و هوایی منطقه برای آن پارتیشن، تخت خواب، کابینت، سرویس بهداشتی، سیستم تهویه، میز و صندلی مخصوص جلسات و … در نظر گرفت.

با توجه به ابعاد کانکس، متریال استفاده شده مانند: تیر آهن ذوب آهن یا اهواز یا چینی و … ، پروفیل های ۱۰۰*۱۰۰ یا ۸۰*۸۰ یا ۸۰*۴۰ و … ، نوع ورقه های بیرونی و ضخامت آن ها که ۵۰ یا ۴۰ یا ۳۰ یا .. می تواند باشد، نوع دیوار پوش که می تواند pvc دو جداره آذران پلاستیک روکش دار لمینت خور یا pvc دو جداره روکش دار کمپارس یا pvc چاپی یا ام دی اف و … باشد، و به همین صورت دیگر موارد استفاده شده در کانکس، قیمت آن متفاوت می باشد.

اما به طور کلی هزینه طراحی و ساخت و نصب کانکس کارگاهی نسبت به ساخت سازه آجری، بتنی و … برای این منظور کمتر بوده و به علت امکان حمل و نقل و استفاده مجدد از آن بسیار به صرفه نیز می باشد. کانکس ها را به راحتی می توان تغییر کاربری داد و با انتقال به محل پروژه های جدید، از آن ها بارها استفاده نمود.

کانکس دست دوم کارگری

کانکس جهان به عنوان بورس خرید و فروش کانکس دست دوم ، کانکس کارگری دست دوم شما را خریداری می نماید. برای استعلام خرید و یا قیمت کانکس دست دوم کارگری می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید در صورت تمایل به فروش کانکس دست دوم کارگری خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای بازدید و قیمت گذاری با شما هماهنگ خواهند شد.