کانکس چرخدار 21

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

به نوعی از کانکس ها که شاسی آن به چرخ و لاستیک مجهز می باشد کانکس چرخ دار می گویند. قابلیت انتقال و جابجایی در این مدل بسیار آسان می باشد. این ویژگی برای بسیاری از سازمان ها و افراد حائز اهمیت است.

موارد استفاده کانکس چرخدار

 همانطور که اشاره شد این کانکس ها قابلیت جابجایی آسانی داشته از این رو در مواردی که نیاز به انتقال پی در پی وجود داشته باشد مانند موارد زیر کاربرد دارند:

در بیمارستان ها، در سازمان های حلال احمر در شرایط اضطراری و بحران های طبیعی، استفاده در پلیس و راهداری، استفاده در امداد و نجات جاده ای، پروژه های ساختمانی، استفاده به عنوان خوابگاه دانشجویی و کارگری، استفاده در سازمان های دولتی مانند: سازمان میراث فرهنگی، عمران و شهرسازی، شهرداری، آب و فاضلاب و ….

مزایای استفاده از کانکس چرخدار

کانکس چرخدار یکی از پرفروش ترین و پرکاربرد ترین، از بین انواع کانکس ها می باشد. مزایای این نوع کانکس شامل: مقرون به صرفه و کم هزینه بودن نسبت به سایر سازه های معمولی مانند سازه بتنی و … ،

قابلیت جابجایی آسان کانکس چرخدار

به دلیل چرخ دار بودن این مدل، به راحتی به وسیله کامیون های سبک قابل حمل بوده و بدون وارد شدن آسیب جدی به آن می توانید از مکانی به مکان دیگر انتقال دهید. مهم ترین ویژگی کانکس چرخ دار همین مورد می باشد.

مقاوم در برابر رطوبت و تابش آفتاب به دلیل به کار گرفتن ورق های گالوانیزه در آن

مقاوم در برابر زلزله

عایق در برابر گرما، سرما و صدا

قابلیت طراحی برای انواع اقلیم های آب و هوایی

ظاهر و دکوراسیون داخلی بسیار عالی

چرخ های مرغوب همراه با فنر های مقاوم فلزی

طراحی و نمای داخلی کانکس چرخ دار

یکی از مواردی که در تمامی سازه ها چه ثابت و چه متحرک به آن نیاز دارند، طراحی نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی است. برای کانکس های چرخ دار هیچ محدودیتی در انتخاب متریال وجود نداشته و مانند دیگر کانکس ها می توان آن ها را طراحی کرد و ساخت.

کانکس دست دوم چرخدار

کانکس جهان به عنوان بورس خرید و فروش کانکس دست دوم ، کانکس چرخدار دست دوم شما را خریداری می نماید. برای استعلام خرید و یا قیمت کانکس دست دوم چرخدار  می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید در صورت تمایل به فروش کانکس دست دوم چرخدار خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای بازدید و قیمت گذاری با شما هماهنگ خواهند شد.