کانکس پلیس 150

کانکس پلیس

کانکس نیروی انتظامی یا کانکس مخصوص پلیس، نوعی کانکس با دکوراسیون داخلی و تجهیزات مورد نیاز نیروی پلیس است که جهت کنترل انتظامات در مرز ها و همچنین در سطح شهر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت جهان کانکس با هدف همکاری با نیروهای خدوم پلیس و نیروی انتظامی ، اقدام به ساخت کانکس مخصوص پلیس با استفاده از بهترین متریال های ممکن نموده است. کانکس های تولیدی ما عایق حرارتی و صوتی می باشند.

کانکس پلیس

پوشش بیرونی در کانکس های نیروی انتظامی، کامپوزیت می باشد. در داخل این مدل کانکس ، از پارتیشن بندی ام دی اف با سقف کاذب استفاده می شود. کف کانکس نیز از سرامیک درجه یک یا پارکت بندی مرغوب تشکیل می گردد. جهت مقاومت کانکس در مقابل رطوبت در طراحی آن از ورق های گالوانیزه بهره گرفته می شود که در تمامی اقلیم های آب و هوایی قابلیت تولید و استفاده را دارا می باشند.

طرح و نمای ظاهری کانکس پلیس

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد از این کانکس ها در سطح شهر جهت کنترل عبور و مرور و انتظامات نیز استفاده می گردد. در این زمان مساله زیبایی شهری و دکوراسیون شهرسازی مطرح می گردد. کانکس های نیروی انتظامی در جایگاه هایی مستقر می شوند که در دید عموم قرار دارد از این رو باید در طراحی نمای خارجی آن ها نهایت دقت را داشته و ظاهری زیبا مطابق با نمای شهر ها را برای کانکس به وجود آورد. امروزه وجود سیستم های نرم افزرای و سخت افزاری پیشرفته به همراه مهندسان و متخصصان خلاق این امر را میسر نموده است. در کنار ظاهر، مرغوبیت و کیفیت بالای متریال ساخت کانکس بسیار حائز اهمیت بوده و باید به بهرتین نحو انتخاب گردند.

مزایای استفاده از کانکس پلیس

نصب آسان، هزینه پاییین و مقرون به صرفه بودن نسبت به سازه های ثابت آهنی و بتنی و ..، قابلیت انتقال آسان. عایق پلی استایرن، عایق فوم پلی اورتان، قابلیت دمونتاژ و صب مجدد، وجود شاسی مقاوم فلزی از ورق گالوانیزه، مقاوم در برابر زمین لرزه، مقاوم در برابر رطوبت و تابش مستقیم آفتاب، فضای مجهز کاملا پیش ساخته، عدم محدودیت ساخت در ابعاد متفاوت، قابل استفاده برای کاربرد های مختلف مدیریتی پلیس و …

کانکس دست دوم پلیس

کانکس جهان به عنوان بورس خرید و فروش کانکس دست دوم ، کانکس پلیس دست دوم شما را خریداری می نماید. برای استعلام خرید و یا قیمت کانکس دست دوم پلیس می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید در صورت تمایل به فروش کانکس دست دوم پلیس خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای بازدید و قیمت گذاری با شما هماهنگ خواهند شد.