کانکس ویژه بحران

کانکس ویژه بحران

کانکس ویژه بحران : همانطور که از نام آن مشخص است، در شرایط بحرانی و زمان وقوع بلایای طبیعی همچون زلزله، سیل و … از کانکس های ویژه بحران استفاده می شود. داخل این نوع از کانکس ها طبقه بندی خاصی ایجاد می گردد تا لوازم مورد نیاز شرایط اضطراری، در آن قرار گیرند.

به دلیل مورد استفاده قرار گرفتن این کانکس ها در شرایط غیر معمول، می بایست از استحکام و اسکلت بندی فوق العاده قوی برخوردار باشند. این مساله از مهم ترین فاکتور های طراحی کانکس های بحران است که باید مورد توجه قرار گیرد.

کانکس ویژه بحران , کانکس زلزله

کانکس ویژه بحران , کانکس زلزله

بدنه کانکس ویژه بحران | کانکس زلزله

بدنه کانکس ویژه بحران ( کانکس زلزله ) باید دارای انعطاف پذیری بالایی باشد. دیوار این نوع از کانکس ها با ورق دو میلیمتر شادولاین ساخته می شود. کانکس بحران قابل حمل و جابجایی بوده به این صورت که ۸ عدد کرنرفیتینگ در ۸ گوشه کانکس تعبیه می گردد تا جابجایی با چرثقیل آسان تر صورت گیرد. کانکس ویژه بحران عایق حرارتی ندارد.

می توان گفت ظاهر این مدل کانکس مانند کانتینر ها است با دو درب مخصوص تردد نفر، از جنس آهن ، و تعدادی پنجره ۳۰ در ۳۰ برای تسهیل گردش هوا در داخل کانکس. ابعاد کانکس های ویژه بحران معمولا ۶ در ۲٫۵ متر است که به اندازه کانتینر ۲۰ فوتی می باشد.

ویژگی های کانکس ویژه بحران

کانکس ویژه بحران  ( کانکس زلزله ) باید قابلیت رسیدگی به مصدومان و مجروحان حوادث غیر مترقبه را داشته و پناهگاهی برای کودکان و زنان آسیب دیده باشد. از این رو این کانکس ها باید دارای کپسول آتش خاموش کن، مجهز به جعبه کمک های اولیه، دارای تجهیزات پزشکی، قابل جابجایی و حرکت، قابل طراحی در طرح ها و اندازه های متفاوت، قابل اسکان برای آسیب دیدگان و مجروحین و .. باشند.معمولا این نوع از کانکس ها به صورت چرخ دار ساخته می گردند تا جایجایی و حرکت آسان تری داشته باشند.

کانکس دست دوم ویژه بحران

جهان کانکس به عنوان بورس خرید و فروش کانکس دست دوم ، کانکس ویژه بحران دست دوم شما را خریداری می نماید. برای استعلام خرید و یا قیمت کانکس دست دوم ویژه بحران می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید در صورت تمایل به فروش کانکس دست دوم ویژه بحران خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای بازدید و قیمت گذاری با شما هماهنگ خواهند شد.

.