کانکس ویلایی 120

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی، کانکسی است که با امکانات خانه های ویلایی و در ابعاد کوچکتر ساخته می شود. در شرایطی که افراد تمایل به داشتن ویلایی خوب و با کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن را داشته باشند، بدون اینکه مجبور به درگیری در پروژه ساخت و صرف زمان زیادی برای آن شوند.

همانطور که می دانید کانکس ها خانه های قابل حمل پیش ساخته ای می باشند که مواد اولیه آن ها متریال مرغوب و با کیفیتی است و به خوبی ساکنین را از سرما، گرما، سیل و دیگر عوامل محیطی حفظ می نماید.

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی نیز مانند یک خانه ویلایی داراری امکانات و وسائلی نظیر: حمام، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، کف پوش مناسب، پله در صورت دو طبقه بودن و .. می باشد.
در سال های اخیر استفاده از این کانکس ها در مناطق مسکونی به دلیل هزینه کم و کیفیت بالا و امکانات کامل آن، افزایش یافته و گزینه مناسبی جهت سکونت افراد می باشد.

به دلیل اینکه این نوع کانکس ها بیشتر در مناطق ساحلی مورد استفاده قرار می گیرند، تمام بدنه آن ضد رطوبت بوده و در مقابل گرما و سرما نیز عایق می باشند. همچنین سیستم تهویه مناسبی در آن ها به کار گرفته می شود.

مزایای کانکس ویلایی

یکی از دلایل اقبال به این نوع کانکس ها، آماده بودن آن است که با می توان با سرعت بالا در محل تعیین شده آن را نصب و استفاده نمود. علاوه بر این در صورتی که کانکس مورد نظر مشتری وجود نداشته باشد، می توان در زمانی بسیار کوتاه سفارش داده و در طول تنها چند ساعت آن را آماده تحویل و نصب نمود. به این شکل که پس از گرفتن سفارش، طرح اولیه ارائه شده و به چند تکه بزرگ تقسیم می گردد. پس از آماده سازی قطعات، آن ها را مونتاژ کرده و آماده اسکان می نمایند. به این صورت فضایی مطابق با میل مشتری و مطلوب ارائه می گردد.

کانکس دست دوم ویلایی

جهان کانکس به عنوان بورس خرید و فروش کانکس دست دوم ، کانکس ویلایی دست دوم شما را خریداری می نماید. برای استعلام خرید و یا قیمت کانکس دست دوم ویلایی می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید در صورت تمایل به فروش کانکس دست دوم ویلایی خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای بازدید و قیمت گذاری با شما هماهنگ خواهند شد.