کانکس اداری 153 , کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی نوعی از کانکس هاست که جهت فعالیت و کار مدیران و مسئولین پروژه های کارگاهی طراحی و تولید می گردند. دکوراسیون و نمای این کانکس ها بسیار جذاب و مدرن بوده و طرح داخلی آن لوکس با پارتیشن بندی مناسب می باشد.

ممکن است در پروژه های ساختمانی یا کارگاهی تعدادی کانکس مشاهده کرده باشید. هر کانکس مختص یک فعالیت بوده و مناسب با آن طراحی شده است. مانند کانکس سرویس بهداشتی، کانکس نگهبانی، کانکس اسکان کارگری، کانکس اداری و کانکس مدیریتی.

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی در هر پروژه ای برای مسئول و مدیر آن ساخته می شود تا در آن حضور داشته و بر آن نظارت کامل داشته باشد. داخل کانکس دارای امکاناتی چون سرویس بهداشتی، آبدارخانه، فضای انتظار، محل منشی، و دیگر تجهیزات مخصوص اتاق مدیر و جلسه می باشد.

موارد استفاده از کانکس مدیریتی

استفاده در پروژه های دولتی و سازمانی، استفاده در کارگاه های آموزشی، استقاده در کارخانه ها، پروژه های ساختمانی و بسیاری موارد دیگر.

طرح و نمای کانکس مدیریتی

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، ظاهر مدرن و لوکس برای این نوع کانکس ها اهمیت بالایی دارد. از این رو در کانکس مدیریتی از رنگ ها و طرح های زیبا و مناسب مدیریت پروژه، استفاده می شود. دکوراسیون داخلی بیشتر به سلیقه سفارش دهنده بستگی دارد و در صورت نیاز از پارتیشن بندی در آن استفاده می گردد.

نمای خارجی کانکس مدیریت از نوع کامپوزیت با انعطاف پذیری بالا می باشد. از مزیت های مهم کانکس های مدیریتی حمل و نقل، مونتاژ و دمونتاژ آسان، سریع با هزینه مقرون به صرفه، مقاومت در برابر رطوبت، عایق گرما و سرما و صدا، سیستم تهویه مناسب، به کارگیری تاسیسات برتر ایرانی و خارجی، نمای خارجی شیک، دموراسیون داخلی لوکس و ..می باشد.

کانکس های مدیریتی در برخی موارد به صورت دو طبقه نیز ساخته شده که می توان طبقه بالای آن را به کنفرانس و جلسات مهم اختصاص داد.به علت وجود تنوع در متریال این نوع کانکس نیز مانند انواع دیگر کانکس ها، با توجه به محیط و اقلیم منطقه مورد استفاده از مواد متفاوتی ساخته می شود.

کانکس دست دوم مدیریتی

جهان کانکس به عنوان بورس خرید و فروش کانکس دست دوم ، کانکس مدیریتی دست دوم شما را خریداری می نماید. برای استعلام خرید و یا قیمت کانکس دست دوم مدیریتی می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید در صورت تمایل به فروش کانکس دست دوم مدیریتی خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای بازدید و قیمت گذاری با شما هماهنگ خواهند شد.