کانکس چند قلو 26

کانکس دو قلو و سه قلو

کانکس دو قلو و سه قلو

در مواردی که افراد تقاضای ساخت کانکس با ابعاد بزرگتر را دارند بهتر است این کانکس ها به صورت کانکس های دو قلو ، سه قلو یا چند قلو تولید گردند. برای حمل کانکس از تریلر ها استفاده می گردد.

تریلر ها با توجه به ظرفیتی که دارند توانایی جابجایی این کانکس ها را دارا می باشند. از این رو کانکس با ابعاد بزرگتر از ابعاد تریلر، به شکل معمول قابل حمل نبوده و بهتر است به صورت چند قلو تولید گردند تا جابجایی و حمل و نقل آسانی داشته باشند.

کانکس دو قلو و سه قلو در ابعاد مختلف

طبق پلان و سفارش مشتری کانکس با متراژ بالا و ابعاد بزرگ، به عنوان مثال به این صورت خواهد بود:

کانکس ۱۲ در ۶ متر با مساحت ۷۲ متر مربع – کانکس ۵ در ۱۲ متر با مساحت ۶۰ متر مربع – کانکس ۱۲ در ۱۸ با مساحت ۲۱۶ متر مربع – کانکس ۹ در ۱۲ متر با مساحت ۱۰۸ متر مربع

حمل و نقل آسان، افزایش سرعت طراحی و تولید سازه های کانکس، پیشرفت امکانات رفاهی، هزینه مناسب و به صرفه از مواردی ست که منجر شده تا تقاضا برای این محصول افزایش یابد. در مواقعی که به چند کانکس با ابعاد بزرگ نیاز است، کانکس های چند قلو بهترین گزینه جهت استفاده می باشند.

کانکس های دو قلو و سه قلو

مجموعه ای از کانکس ها می باشند که فضای دو برابر مفیدی نسبت به حالت عادی به وجود می آورند. علاوه بر این از لحاظ هزینه نیز بسیار به صرفه می باشند. در کانکس های چند قلو فضاهایی مانند سرویس بهداشتی، راهرو، آشپزخانه و .. به صورت مشترک طراحی می گردد . در این صورت دیگر برای هر کانکس به صورت جداگانه نیاز به ایجاد این فضاها نمی باشد از این رو هزینه های ساخت به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابند.

مزیت های کانکس دو و سه قلو: از ویژگی های مهم کانکس های چند قلو می توان به ایجاد فضایی مفیدتر، بزرگتر و یکپارچه، حمل و نقل و جابجایی آسان تر، نصب آسان، کاهش هزینه ها و … اشاره نمود.

کانکس دست دوم دو قلو و سه قلو

جهان کانکس به عنوان بورس خرید و فروش کانکس دست دوم ، کانکس دو قلو و سه قلو دست دوم شما را خریداری می نماید. برای استعلام خرید و یا قیمت کانکس دست دوم دو قلو و سه قلو می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین شما می توانید در صورت تمایل به فروش کانکس دست دوم دو قلو و سه قلو خود با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت برای بازدید و قیمت گذاری با شما هماهنگ خواهند شد.