نما و طرح و رنگ در ساخت کانکس

نما و طرح و رنگ در ساخت کانکس

نما و طرح و رنگ در ساخت کانکس

نما و طرح و رنگ در ساخت کانکس ۳ پارامتر بسیار مهم و تاثیر گذار در زیبایی طاهر کانکس می باشد. در اینجا ما نما , طرح و رنگ در ساخت کانکس های آسا را بررسی می کنیم.

نمای کانکس

نمای کانکس در دیدترین قسمت کانکس می باشد. ما در مجموعه آسا از ورق گالوانیزه برای نمای کانکس استفاده می کنیم. ورق گالوانیزه استفاده شده برای نمای کانکس قبل از مصرف در کارخانه تولید رنگ کوره ای خورده و سپس در ساخت بر اساس سلیقه مشتری رنگ دلخواه انتخاب می شود.

نمای داخلی کانکس با استفاده از ورق های دیوارپوش MDF و یا pvc ساخته می شود. قبل ترها بخاطر ارزانی آلومینیوم در نمای بیرونی کانکس ها از ورق آلومینیوم استفاده می شد. امروزه ار ورق گالوانیزه در کلیه کانکس های تولیدی استفاده می کنیم. البته ورق گالوانیزه با رنگ کوره ای.

نمای سایدینگ

در  نمای سایدینگ کانکس از نوعی ورق خاصی استفاده می شود. سایدینگ ها درقالبهای مخصوص یه شکل پله پله یا طرح سنگ و طرحهای سنتی آجری و… در آورده اند استفاده می شود.

رنگ کانکس

رنگ آمیزی کانکس ها بر اساس سلیقه مشتری انجام می شود. البته رنگ آمیزی کانکس تابع استانداردهای می باشد که در برابر گرما ، سرما و نور آفتاب مقاوم باشد. رنگ های استفاده شده برای رنگ آمیزی کانکس ها استاندارد لازم برای ماندگاری بیشتر را دارد بطوریکه در برابر سرما و گرما و آفتاب و دیگر عوامل محیطی ماندگاری بیشتری از خود نشان می دهد.

.

.