لوگی کانکس جهان

درباره جهان کانکس

درباره جهان کانکس : شرکت جهان کانکس یک از تولیدکنندگان برتر کانکس در ایران می باشد. این شرکت به پشتوانه چندین سال تجربه تولید و دانش فنی در این زمینه و با تکیه بر امکانات فنی و کارگاهی و نیز نیروی انسانی مجرب جای خود را در این صنعت ایران تثبیت نموده است. توان تولید بالا و تسلط بر نیازهای روز مشتریان و استانداردهای موجود باعث شده است که ما همواره مشتریان جدید را تجربه کنیم.

عمده محصولات تولیدی ما در زمینه کانکس اداری ، کانکس مسکونی ، کانکس فروشگاهی ، کانکس ویلایی ، کیوسک نگهبانی ، کمپ پیش ساخته پانلی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس ساندویچ پانل ، کانکس پلیس ، کانکس کارگری ، کانکس چرخدار ، کانکس کامپوزیت ، کانکس حمام  و کانکس رستوران می باشد. هرچند که بر اساس سفارش مشتری توان طراحی ، تولید و تحویل هر نوع دیگر را نیز داریم.

یکی دیگر از خدمات جهان کانکس ، خرید کانکس دست دوم از مشتریان و فروش کانکس دست دوم به مشتریان دیگر است. در این خدمت جهان کانکس تعیین قیمت کانکس دست دوم به صورت کاملا عادلانه و بر اساس نظر کارشناس می باشد. وجود محیط کارگاهی و انبار بزرگ باعث شده است که همواره توان خرید و دپوی دست دوم را داشته باشیم و در صورت نیاز شما همواره قابلیت عرضه کانکس دست دوم به شما را خواهیم داشت.